0 کمک آنلاین

لالایی پدر آرمین

  • ۱۸ اردیبهشت ۹۹
  • 357 بازدید
  • 0 دیدگاه

وقتی آرمین برای درمان به محک میاد و از پدرش دور می‌مونه، بدون شنیدن صدای بابايى شب خوابش نمی‌بره. برای همین بابا از پشت تلفن برای آرمین لالایی میخونه و مامان تلفن رو کنار پسرش می‌ذاره تا چشم‌های آرمین گرم خواب بشه.
این قصه جدیدی نیست. سالهاست که درمان سرطان برای این كودكان معصوم محك باعث دوری از خانواده و عزیزانشون می‌شه، اما چون این دوری دلیل محکمی داره و به‌خاطر سلامتيشونه، باید از پس سختی‌هاش بر اومد و مسیر رو ادامه داد.
شاید تا قبل از کرونا این قصه برای ما فقط یه قصه تاثیرگذار بود، اما حالا همه ما این دوری‌ها رو زندگی کردیم و با وجود همه دلتنگی‌ها، سعی کردیم خودمون رو به صدا و تصویر عزیزانمون از راه دور راضى كنيم تا سلامتى‌شون به خطر نيفته. اما حالا بهتر مى‌دونيم كه دلتنگى خيلى سخته. کرونا زندگی همه دنیا رو عوض کرد، همونطور که سرطان زندگی خانواده‌های كودكان محک رو زير و رو می‌كنه. اونچه اين بين مهمه اينه كه هيچ دليلي نبايد باعث بشه درمان بچه هاى محك متوقف بشه.
تا شما هستین دلگرميم که آرمین‌هاى محك میتونن خوب بشن و نوازش‌های پدرانه رو از نزدیک احساس كنن. بیایین همين الان یکی از روشهای کمک به محک رو انتخاب کنیم و به نیت بهبودی کودکان مبتلا به سرطان، مهرمون رو همراه مسیر درمانشون کنیم. به امید اینکه جهان‌مون زودتر روزهاى دورى از هم رو پشت سر بگذاره و به سلامتى برگرده.

روش‌های حمایت از کودکان محک:
‏‎شماره کارت : ٠٥٩٠-٩٩٥٠-٩٩١١-٦٠٣٧
کد USSD: #٢٣٥٤٠*٧٣٣* ‏‎ ‌
پرداخت آنلاین
شماره تماس: ۲۳۵۴۰-۰۲۱

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما