0 کمک آنلاین

محک در جهان اول شد

 • ۴ آذر ۹۹
 • 445 بازدید
 • 4 دیدگاه

محک رتبه اول جهان توسط انجمن کنترل جهانی سرطان(UICC) را برای کمپین آگاهی‌رسانی سرطان که در بهمن ماه ۹۸ با مشارکت گروه‌های مختلفی از اعضای خانواده بزرگ خود اجرا کرده بود، کسب کرد.
انجمن UICC که ۱۱۰۰ عضو از ۱۷۰ کشور جهان دارد، کمپین‌های‌ برگزار شده توسط اعضایش در سال ۱۳۹۸ را مورد ارزیابی قرار داده و کمپینی که رتبه اول در همه جهان را به دست آورد کمپین محک بود؛ یعنی کمپین شما. کمپینی که با همت شما صدای حمایت ما ایرانی‌ها از کودکان مبتلا به سرطان را به گوش جهان رساند و جهانی شد.
محک با هدف تشخیص زودهنگام که درمان‌ کم‌دردتر، کم‌هزینه‌تر و مؤثرتر را ممکن می‌کند، همیشه تلاش دارد برای آگاهی‌رسانی به همه جامعه درباره سرطان کودک اقداماتی انجام دهد و اصلی‌ترین هدف برای پیوستن به کمپین انجمن UICC همین موضوع بود و حالا خوشحالیم در این روزها که به واسطه شیوع کرونا همه‌ ما قدر سلامتی را بیشتر می‌دانیم یک قدم به این هدف که دغدغه‌اش سلامتی است نزدیک‌تر شدیم.
حالا با انگیزه بیشتر برای کمپین امسال آماده می‌شویم. امسال هم مثل پارسال این کمپین با شعار #IAMANDIWILL برگزار می‎شود. پس وعده ما بهمن ماه در هفته جهانی سرطان.
این موفقیت بر شما مبارک!
پی‌نوشت: از آنجا که مدیرعامل محک هم در جمع سه مدیرعامل برتر در بخش جوایز بهترین مدیرعامل از سوی انجمن UICC انتخاب شد، دکتر آنیل دکوروز رئیس این انجمن پیام جالبی برای خانواده محک داشت و گفت این موضوع که یک سازمان از کشوری که در شرایط تحریم است، در دو حیطه در بخش جوایز کاندید شده بسیار قابل توجه و ارزشمند است و باعث تعجب است که توانسته در این شرایط سخت با این کیفیت به فعالیت خود ادامه دهد. و ما خوب می‌دانیم که محک سخت‌ترین روزها را در مسیری ۳۰ ساله فقط و فقط به پشتوانه اعتماد و حضور شما طی کرده است. شمایی که نشدنی‌ها را ممکن کردید.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  اسماعیل مقربی راد 2 ماه پیش

  تبریک و خدا قوت

 2. پاسخ
  اتابک رحیمیان 2 ماه پیش

  این موفقیت را به خانواده بزرگ محک تبریک عرض میکنم. باشد در جهت گسترش هر چه بیشتر محک همه ما تلاش خود را فزونی بخشیم.

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 1 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از شما یاور نیک‌اندیش که با مراجعه به وبسایت محک همراه بیش از ۲۰ هزار کودک مبتلا به سرطان در حال درمان شده‌اید، صمیمانه سپاسگزاریم. ما نیز به شما تبریک میگوییم، این افتخار بدون همراهی شما ممکن نبود. برای همه کودکان مبتلا به سرطان آروی سلامتی داریم. قدردان مهرتان هستیم.

 3. پاسخ
  رضا 2 ماه پیش

  شادباش عرض می کنم امیدوارم پاینده باشید

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما