0 کمک آنلاین

نحوه پرداخت هزینه‌‌ها به خانواده فرزندان محك در این روزها

  • ۲۲ اسفند ۹۸
  • 4081 بازدید
  • 1 دیدگاه
والدین گرامی فرزندان محک
امروز، همه در کنار هم روزهای سختی را سپری می‌کنیم. شیوع بیماری کنونی شرایط سخت و پیچیده‌ای را به جهان و کشور عزیزمان تحمیل نموده است.
این شرایط برای کادر درمانی و حمایتی و به تبع آنها خانواده‌های بیماران پیچیدگی و سختی چند برابر ایجاد نموده است. نگرانی بیماران و خانواده‌های آنها از یک سو و فشار کاری حاکم بر مراکز درمانی و فعالیت بی‌وقفه و شبانه روزی کادر درمانی و حمایتی از سوی دیگر و افزون بر همه آنها نگرانی فزاینده از ابتلا به بیماری کرونا شرایط سختی را برای همه ما ایجاد نموده است. در این شرایط همکاران فداکار و دلسوز محک تمام تلاش خود را برای تسهیل این شرایط و حفظ و تداوم ارائه خدمت به فرزندان معصوم محک انجام می‌دهند. با سعه صدر و درک بالایی که از شما خانواده‌های عزیز فرزندان محك سراغ داریم، مطمئن هستیم که هر قصور احتمالي و سهوی را که ممکن است رخ دهد، بر ما خواهيد بخشيد و برای مرتفع نمودن آن با ما گفت و گو می‌کنید.در این شرايط سخت و نگران کننده جهانی، می‌دانیم که شما برای پیگیری روند درمان فرزندتان دغدغه زيادى دارید. واحد خدمات حمایتی محک تلاش کرده است به منظور حفظ سلامتی کودکان، شما و همه جامعه، و براى كاهش رفت و آمدهای غیر ضروری و تسهیل در پیگیری‌های مربوط به پرداخت هزینه‌های درمانی و غیردرمانی سریع‌ترین و كارامدترين‌ روش‌ را به صورت زیر در نظر بگیرد. پرداخت هزینه‌ها در این روزها با توجه به روند زیر انجام می‌شود:
۱. در صورتی که کودک شما در این مدت نیازمند انجام مرحله‌ای از درمان است، شما می‌بایست هزینه‌ آن را مطابق روال هميشه پرداخت کرده و از آن مرکز درمانی فاکتور دریافت کنید.
۲. فاکتورهای پرداختی خود را با درج یک شماره موبايل در دسترس، کد پستی و کپی کارت محک از طریق پست برای محک ارسال کنید. خانواده‌ها در بیمارستان‌های تهران از طریق پست پیشتاز به دفتر اصلی محک واقع در دارآباد و خانواد‌ه‌ها در بیمارستان‌های شهرستان به دفاتر فعال در آن شهر ارسال کنند.
* در این روزها دفاتر محک در شهرستان‌های همدان، ارومیه، زنجان، قم، گرگان، تبریز، اصفهان، مشهد، کرمان، زاهدان، خرم‌آباد، شیراز و اهواز فعال هستند.در صورت فعال نبودن دفاتر محک در آن شهر می‌بایست مدارک خود را به دفتر اصلی محک در دارآباد ارسال کنند.۳. از زمان ارسال مدارک شما به پست، مراحلی چون دریافت و کنترل فاکتورها توسط واحد مددکاری و تایید نهایی توسط واحد مالی برای پرداخت هزینه‌ها انجام می‌شود‌. مدت زمان انجام این مراحل ۱۴ روز کاری است. پس از آن مبلغ به حساب خانواده واریز خواهد شد.۴. لازم به ذکر است کلیه هزینه‌های ارسال مدارک با پست، با ارائه قبض پرداختی توسط محک پرداخت می‌شود.
۵. در صورتی که مدارک ارسالی ناقص باشد همکاران واحد مددکاری برای تكميل و پیگیرى اسناد مورد نياز با شما تماس خواهند گرفت.
۶. خانواده‌های غیر ایرانی و فاقد شناسنامه که امکان افتتاح شماره حساب ندارند، برای اولین بار می‌بایست به یکی از دفاتر فعال مددکاری محک در سراسر کشور مراجعه نمایند.
۷. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال می‌توانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ با شماره ۲۳۵۰۱۴۰۰-۰۲۱ مددکاری محک تماس بگیرید.زیر سقف محک همه ما اعضای یک خانواده هستیم و در این سال‌ها شاهد بوده‌ایم که همدلی و همراهی‌، گذر از هر سختی را آسان می‌کند و امیدواریم این روزهای سخت برای کودکان مبتلا به سرطان سرزمینمان و همه جامعه با سلامتی سپری شود.پینوشت:
روان‌شناسان محک در این روزها از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ فعال هستند و به کودکان بستری تحت حمایت محک در بیمارستان‌های محک، ‌ تهران و شهرستان‌ها مشاوره روان‌شناختی را به صورت تلفنی ارائه می‌کنند.
در صورت نیاز به تعیین وقت می‌توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۱، با شماره ۲۳۵۰۱۰۳۸ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

  1. پاسخ
    Niki 5 ماه پیش

    خوبه دیگه. تا اونجا که میشه حضوری مراجعه نکنن

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما