0 کمک آنلاین

تبلیغات

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 3752 بازدید
 • 2 دیدگاه

واحد تبلیغات زیر مجموعه بخش جلب مشارکت است و کلیه فعالیت‌های تبلیغاتی اعم از درج آگهی در نشریات و سایت‌های خبری، بیلبورد و تبلیغات محیطی، تبلیغات پروژه‌های خاص محک در چارچوب فعالیت‌های این بخش می باشد.
اولویت همیشگی محک انجام امور مربوط به درمان و حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان است،‌ به همین دلیل برای انجام امور تبلیغاتی محک هیچ هزینه‌ای نمی‌پردازد و کلیه تبلیغات توسط یاوران و بصورت داوطلبانه صورت می‌پذیرد. از همه عزیزانی که در امور مربوط به تبلیغات و اطلاع رسانی فعالیت دارند دعوت می‌شود تا با به اشتراک گذاشتن موقعیت‌ها و امکانات خود با محک، این موسسه را در زمینه اطلاع رسانی در مورد فعالیت‌ها، جلب کمک‌های مردمی و گسترش حمایت‌ها از کودکان مبتلا به سرطان یاری دهند. برای برقراری ارتباط با واحد تبلیغات محک می‌توانید با شماره‌های ۲۳۵۰۱۰۰۹ و ۲۳۵۰۱۱۹۰ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  محمدحسین جعفری سمیع 4 سال پیش

  با عرض سلام
  بنده سردبیر پایگاه خبری درفش صنعت هستم. لطفا لینک تبلیغات محک را برای ثبت در صفحه اصلی پایگاه خبری برای بنده ارسال فرمائید. سپاسگزارم

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 سال پیش

   با سلام و احترام
   از توجه شما به کودکان مبتلا به سرطان در این روزهای پر دغدغه و سخت و همچنین مراجعه به وب‌سایت محک صمیمانه سپاسگزاریم. شما می‌توانید با شماره ۲۳۵۰۱۱۹۰ بخش تبلیغات محک در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ تماس یگیرید. مجددا از توجه شما نسبت به همنوعان خود سپاسگزاریم. برای شما یاور عزیز آرزوی سلامتی داریم.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما