0 کمک آنلاین

پیام مدیرعامل محک به مناسبت سال نو

 • ۲۸ اسفند ۰۰
 • 362 بازدید
 • 2 دیدگاه

خانواده بزرگ محک

آغاز سال ۱۴۰۱ و شروع قرن پانزدهم هجری شمسی را به شما و عزیزانتان تبریک می‌گوییم. امیدواریم در سال جدید روزهای سرشار از سلامتی، شادی و موفقیت را پیش رو داشته باشید و ما نیز در محک هر روز، بهبودی فرزندانمان را جشن بگیریم.
کرونا سومین سال شیوع خود را می‌گذراند و در دو سال گذشته، جهان روزهای سخت و پر از چالشی را پشت سر گذاشته است. از سوی دیگر تحریم‌ها، شرایط اقتصادی جامعه را با سختی همراه کرده است. در چنین شرایطی محک نیز با مشکلات بسیار روبرو شد که عدم توجه به هر یک می‌توانست تأمین هزینه درمان و حمایت فرزندانمان را با اختلال روبرو کند.
بسیار خوشحالیم که با افتخار اعلام کنیم با حمایت جامعه مدنی ایران، همراهی بی‌شائبه داوطلبان و تلاش‌های بی‌دریغ همکاران عزیزمان در محک، درمان هیچ کودکی به دلیل عدم تأمین هزینه‌ها مختل نشده است. ما در محک با اتکا به ۳۰ سال فعالیت و توجه به سه دهه نگاه استراتژیک تلاش کرده‌ایم تا همواره نگاهی امیدوار به آینده داشته باشیم و با تکیه بر آن، برای رویارویی با آینده‌ای موفق‌تر از گذشته برنامه‌‎ریزی کرده‌ایم؛ در محک آموخته‌ایم که هر آنچه یک سازمان را از پای درنیاورد، آن را قوی‌تر می‌کند.
حرکت در مسیر فعالیت دیجیتال، تحول در مسیر درمان کودکان مبتلا به سرطان با پیوستن به انجمن بین‌المللی آنکولوژی کودکان (SIOP) که سیاستگذار پروتکل‌های درمانی سرطان کودکان است، افزایش فعالیت داوطلبان با توجه به کم‌اثرتر شدن پاندمی کرونا، تأمین منابع مالی برای ارائه خدمات به بیش از ۲۰ هزار کودک در حال درمان که در بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی سراسر کشور بستری هستند و افزایش مهارت و ظرفیت منابع انسانی از جمله برنامه‌های آینده محک است.
باور داریم با حمایت بی‌شائبه نیکوکارانمان در سراسر ایران، همراهی ارزشمند کارکنانی که در مسیر پیشرفت حرکت می‌کنند و حضور داوطلبانی که قلبشان با مهربانی و لطف برای قهرمانان کوچکمان می‌تپد، محک حال خوبی را برای ایجاد آرامش و‌ رفاه کودکان معصوم مبتلا به سرطان تجربه خواهد کرد.

با احترام

آراسب احمدیان – مدیرعامل

 

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  سید نیمارمضانی پیانی 7 ماه پیش

  سلام.
  سال نو مبارک
  ان‌شاالله سال ۱۴۰۱ سال خیلی خوبی باشه برای همه

 2. پاسخ
  نازی سلیمی 7 ماه پیش

  با آرزوی سلامتی برای همه فرشتهای محک❤️

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما