0 کمک آنلاین

پروژه های خاص

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 3664 بازدید
 • 2 دیدگاه

واحد پروژه های خاص از زیر مجموعه های بخش جلب مشارکت است که با تعریف و اداره کردن پروژه های مختلف اقدام به جلب مشارکت و تولید عواید برای محک می نماید. کلیه پروژه هایی که از یک فرآیند و ساختار تکرارپذیر برخوردار نیستند در این واحد مدیریت و اجرا می‌شوند.
انجام پروژه های مرتبط با موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها، جذب حامی مالی برای برنامه‌های محک، تعریف برنامه‌ها و پروژه‌های ویژه، نمونه‌هایی از فعالیت‌های این بخش است. این واحد همچنین به برگزاری برنامه‌هایی همچون کنسرت، نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی، چاپ تقویم و کارت تبریک و سایر برنامه های فرهنگی- هنری می‌پردازد.

پروژه های تعریف شده CSR در محک

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  فریدون خویئ 2 سال پیش

  عزیز من،

  من ناچارا مقیم دوبی هستم تا انشالا وقتی عزیز در ایران بود بتوانم برگردم. بسیار مایلم ماهیانه در حد توان کمک کنم. فقط میخواهم بدانم آیا محک یک سازمان صد در صد خصوصی است یا دولتی؟

  با آرزوی موفقیت بیشتر شما

  فریدون خویئ

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از طرح پرسش و دغدغه‌تان صمیمانه سپاسگزاریم. محک مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان یک سازمان غیر انتفاعی و غیر دولتی است. به اطلاع می‌رسانیم کمک‌های نیکوکاران عزیز برای تأمین هزینه‌های دارو، درمان و ارائه خدمات حمایتی برای تمامی کودکان مبتلا به سرطان در سراسر کشور صرف می‌شود که تاکنون طی ۳۰ سال فعالیت محک بیش از ۴۰ هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت قرار گرفته‌اند.
   شفافیت و پاسخگویی از اصول حاکم بر محک است بر همین اساس گزارش‌ صورت‌های مالی به صورت سالانه منتشر و در سایت محک در دسترس عموم قرار داده می‌شود.
   همچنین در گذشته بازدید از محک برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های بیمارستان و موسسه خیریه محک و چگونگی تبدیل کمک‌های ارزشمند یاوران به خدمات برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده ایشان صورت می‌گرفت که به دلیل شیوع بیماری کرونا در حال حاضر متوقف است، امیدواریم پس از عادی شدن شرایط و اتمام فاصله گذاری اجتماعی این امکان همچون گذشته فراهم شود و شما را زیر سقف محک ببینیم.
   برای سهولت در دسترسی به این گزارش‌ها، لینک آن برای شما ارسال شد و می‌توانید با مراجعه به لینک زیر در وب‌سایت گزارش عملکرد محک را مطالعه بفرمایید. مجددا از توجه‌تان به کودکان مبتلا به سرطان سپاسگزاریم.
   https://mahak-charity.org/financial-reports/

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما