آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 21 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
یاوران گرامی 
 
پیرو پرسش برخی از نیکوکاران درخصوص انتشار پستی در اینستاگرام با موضوع «هر بار استوری شدن این پست = هزار تومان کمک به مؤسسه خیریه محک»، این سازمان بر اساس اصول شفافیت و پاسخگویی وظیفه خود می‌داند که پاسخ به سوالات زیر را به اطلاع تمامی ذیربطان برساند:
 
آیا این اقدام به اطلاع محک رسیده‌ است؟
با شروع این کمپین، پست مربوطه برای صفحه محک ارسال شده است. ادمین صفحه محک نیز راهنمایی لازم در خصوص ارتباط رسمی با محک و نحوه کمک از این طریق به کودکان مبتلا به سرطان را  برای صفحه مربوطه ارسال کرده است. پس از آن هیچ اقدام متقابلی مبنی بر تماس تلفنی و یا پیغام مجدد در دایرکت از ایشان ثبت نشده است. 
 
آیا این کمپین، اقدام مشترک است؟
این اقدام در قالب فعالیت شخصی در حال انجام و از سوی مؤسسه خیریه محک برنامه‌ریزی نشده است. هرگونه اقدام جهت کسب عواید و جلب مشارکت‌های مردمی در چارچوب اساسنامه و طبق ضوابط داخلی این مؤسسه، با انعقاد تفاهم‌نامه و قراردادهای حمایت مالی به طور رسمی ممکن می‌شود. این کمپین فاقد تفاهم‌نامه‌ مشترک با محک  است.
 
آیا تا کنون مبلغی از سمت این کمپین برای کودکان محک واریز شده است؟
خیر تاکنون مبلغی در ارتباط با این کمپین برای محک واریز و یا اطلاع رسانی نشده است. 
 
در صورتی که تغییری در اطلاعات مربوط به این کمپین صورت گیرد، محک بر اساس دو اصل شفافیت و پاسخگویی آن را به اطلاع تمامی نیکوکاران خواهد رساند.
 
 محک ضمن قدرداني از نيت خيرخواهانه افرادي كه در انديشه حمايت از كودكان مبتلا به سرطان هستند و تمایل دارند با فعالیت خود محک را در تأمین هزینه‌های دارو و درمان بیش از 19 هزار کودک مبتلا به سرطان در دوران درمان یاری نمایند، خواهشمند است تا با تماس با شماره 23501243 (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16:30) اقدام خود را به اطلاع محک برسانند و این سازمان را در راستای عمل به شفافیت و پاسخگویی همراهی کنند.
 
 
ارسال این صفحه برای دوستان