0 کمک آنلاینکاری کنیم کارستان، تا با هلال لبخندشان ماه‌مان کامل شود.

در ماه خوب رمضان که به برکت، زیبایی و مهربانی می شناسیمش قصد داریم بخشی از هزینه خرید یک دستگاه شتاب‌دهنده برای بخش رادیوتراپی محک رو تامین کنیم. این دستگاه تاثیر بسزایی در پیشبرد درمان رادیوتراپی کودکان محک داره. با پیوستن به این مشارکت همگانی و نزدیک شدن این قهرمان‌های کوچک به سلامتی کاری می‌کنیم کارستان.

اهمیت دستگاه شتاب‌دهنده جدید در درمان کودکان محک چیست؟

رادیوتراپی از درمان‌های اصلی بیماری سرطان است و دستگاه شتاب‌دهنده یکی از دستگاه‌های اصلی در این نوع درمان است. این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند سلول‌های سرطانی و انواع تومور را از بین ببرد و هدف آن است که در طی این درمان کمترین آسیب به بافت سالم اطرف تومور وارد شود. زیر سقف محک ارائه  به‌روزترین روش‌های درمانی از مهم‌ترین دغدغه‌هاست و خرید این دستگاه شتاب‌دهنده می‌تواند کمک بسزایی در ارائه خدمات درمانی مطابق استانداردهای روز جهان که شایسته فرزندان محک است، داشته باشد. مزیت‌های درمان با دستگاه شتاب‌دهنده جدید:
  • *  درمان مؤثرتر
  • * کاهش عوارض درمان
  • * زندگی با کیفیت‌تر پس از اتمام دوره درمان
  • * افزایش دقت درمان و کاهش آسیب به بافت‌های سالم
پوستر کراود فاندینگ
می‌خواهم کارستان کنم
پوستر کراود فاندینگ

مشارکت تا این لحظه برای

circle cx="16" cy="16" r="15.9155" class="progress-bar__progress js-progress-crowd crowd-blue" style="stroke-dashoffset:0px;" />
۰روز
۰ساعت
۰دقیقه
زمان باقیمانده از این کارستان
۵۵۹۸
نفر
نیکوکاران شرکت کننده
۱۰,۰۲۶,۸۵۰,۰۰۰
ریال
مبلغ جمع شده
۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
ریال
هزینه مورد نیاز

سوالات متداول

چگونه می‌توانم دوستانم را به این مشارکت همگانی دعوت کنم؟
ضمن سپاس از همراهی‌ و مشارکت‌تان در تأمین هزینه خرید و نگهداری دستگاه ام.آر.آی (MRI) بیمارستان محک، به اطلاع می‏رسانیم شما می‏توانید لینک همین صفحه را برای دوستان خود ارسال کنید تا در این کار‌ نیک مشارکت کنند.
آیا از نتیجه این مشارکت همگانی باخبر می‌شوم؟
بله، ضمن سپاس از همراهی‌تان با کودکان محک، به اطلاع می‌رسانیم در صورتی که ایمیل و یا شماره تلفن همراه خود را ثبت کرده باشید، نتیجه مشارکت شما قابل پیگیری است و در پایان به اطلاعتان خواهد رسید.
مبلغ ۴۰ میلیارد ریال چطور مصرف می شود؟
ضمن سپاس از همراهی‌تان، این مبلغ به منظور تامین بخشی از هزینه خرید و نگهداری دستگاه ام.آر.آی (MRI) که جهت درمان موثرتر سرطان کودکان در بخش تصویربرداری بیمارستان محک مستقر شده، صرف می‌شود.
این دستگاه از چه زمانی در بیمارستان محک شروع به کار می‌کند؟
ضمن سپاس از همراهی‌تان، به اطلاع می‌رسانیم که با مهر نیکوکارانی چون شما چندی پیش بخشی از هزینه این دستگاه تأمین و در بیمارستان محک مستقر شده و در حال خدمت رسانی است؛ اما هنوز مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از هزینه خرید و نگهداری این دستگاه برای ادامه خدمت‌رسانی به کودکان محک باقی مانده و تأمین نشده است که نیازمند تداوم عشق و حمایت‌های شما در این مشارکت همگانی می‌باشد.
دستگاه ام.آر.آی (MRI) چگونه در درمان سرطان کودکان تأثیر دارد؟
ضمن سپاس از همراهی و مشارکت‌تان در تأمین هزینه خرید و نگهداری دستگاه ام.آر.آی (MRI) بیمارستان محک، به اطلاع می‌رساند یکی از روش‌ها تشخیصی در بیماری سرطان بهره‌گیری از ام.آر.آی (MRI) است که به روز بودن و کارکرد درست این دستگاه موجب تشخیص دقیق‌‌تر بیماری می‌شود و همچنین در طی فرآیند درمان هم به شناسایی سیر پاسخگویی بدن بیمار به درمان‌ها کمک می‌کند. ثبت و تحلیل علائم بیماری برای تصمیم‌گیری درمورد نوع درمان پیشِ رو اهمیت بسیار دارد که این دستگاه نقش مهمی در این روند ایفا خواهد کرد. حمایت شما برای تأمین هزینه‌های خرید و نگهداری این دستگاه تداوم این خدمت را ممکن می‌کند.

لطفا نوع پیام خود را انتخاب کنید