0 کمک آنلاین

عضویت

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 7274 بازدید
 • 10 دیدگاه

با عضویت در محک، به جمع این خانواده بزرگ بپیوندید و ما را در حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های ایشان یاری دهید. شما می‌توانید با پرداخت حداقل ماهیانه ۱۰۰۰ تومان، سهمی در نجات زندگی کودکان محک داشته باشید و این قهرمان‌های کوچک را در روزهای سخت درمان همراهی کنید.
شما نیکوکار گرامی می‌توانید با وارد کردن مشخصات، شماره همراه و مبلغ تعهد خود برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، عضوی از خانواده بزرگ محک شوید.

درخواست عضویت

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  خدابخش خورشیدی 10 ماه پیش

  سلام.من عضو کمک به محک هستم .ولی شماره شناسه رو فراموش کردم .لطفا یه شماره عضویت برام ایمیل کنید
  متشکرم.

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 5 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از همراهی‌تان در این روزهای سخت با کودکان مبتلا به سرطان صمیمانه سپاسگزاریم. برای دریافت شناسه خواهشمندیم، در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ و جمعه‌ها از ساعت ۸ الی ۱۴ با شماره ۰۲۱۲۳۵۴۰ تماس گرفته و شناسه خود را دریافت کنید. قدردان نیت‌خیرخواهانه شما یاوران گرامی هستیم و باور داریم با مشارکت مستمر شماست که می‌توانیم شاهد بهبودی تعداد بیشتری از فرزندانمان باشیم.

 2. پاسخ
  ترنج منوچهرنیا 8 ماه پیش

  سلام و احترام
  خیلی خوشحال میشم که به صورت داوطلبانه به موسسه کمک کنم

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 6 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه تمایل دارید با عضویت در گروه داوطلبان محک همراه روزهای سخت کودکان مبتلا به سرطان باشید، صمیمانه سپاسگزاریم. شما می‌توانید براي دريافت اطلاعات در زمینه شرایط عضویت در این گروه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ با شماره ۲۳۵۰۱۴۵۷ بخش داوطلبان محك تماس بگيريد. قدردان مهرتان هستیم و برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 3. پاسخ
  صمدی 6 ماه پیش

  سلام لطف میکنید در مورد کمک های داوطلبانه ی این موسسه توضیح بدین؟

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 5 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه تمایل دارید در این روزهای سخت با فعالیت داوطلبانه همراه کودکان مبتلا به سرطان باشید، صمیمانه سپاسگزاریم. شما یاور گرامی برای کسب اطلاعات در زمینه عضویت در گروه داوطلبان می‌توانید در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ با شماره ۰۲۱۲۳۵۰۱۴۵۷ تماس بگیرید. بار دیگر قدردان نیت خیرخواهانه شما در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان هستیم و برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 4. پاسخ
  ریحانه حسینی 6 ماه پیش

  سلام باعث افتخاره داوطلبانه به عنوان معلم ورزش و شادی کنار فرشته های خدا باشم

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 5 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه تمایل دارید در این روزهای سخت با فعالیت داوطلبانه همراه کودکان مبتلا به سرطان باشید، صمیمانه سپاسگزاریم. به اطلاع‌تان می‌رسانیم به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در بخش‌های بیمارستان و حفظ سلامتی شما یاوران گرامی، در حال حاضر حضور در بخش‌های بستری به منظور انجام فعالیت‌های داوطلبانه امکان پذیر نیست و پس از بازگشت شرایط به حالت عادی این امکان مجددا فراهم خواهد شد. شما یاور گرامی می‌توانید برای کسب اطلاعات در زمینه عضویت در این گروه در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ با شماره ۰۲۱۲۳۵۰۱۴۵۷ تماس بگیرید. بار دیگر قدردان نیت خیرخواهانه شما در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان هستیم و برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 5. پاسخ
  علی احمدی 6 ماه پیش

  باسلام عرض ادب خداقوت
  امروز پروفایل در سایت محک ساختم ولی قبلا شناسه عضویت دارم چه جوری شناسه قبلی فعال کرد چون چندین ماهه پرداخت نکردم بدهکارم

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 5 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از همراهی‌تان در این روزهای سخت با کودکان مبتلا به سرطان صمیمانه سپاسگزاریم. برای دریافت شناسه و پیگیری آن شما می‌توانید در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ و جمعه‌ها از ساعت ۸ الی ۱۴ با شماره ۰۲۱۲۳۵۴۰ تماس گرفته و از همکاران ما در این زمینه راهنمایی دریافت کنید. قدردان نیت‌خیرخواهانه شما یاوران گرامی هستیم و باور داریم با مشارکت مستمر شماست که می‌توانیم شاهد بهبودی فرزندانمان باشیم.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما