0 کمک آنلاین

همدلی

پیام همدلی محک

پیام به عزیزانت، برای کودکان محک سلامتی میاره

«پیام همدلی محک» راهی جدید برای رساندن پیام همدلی به عزیزانمان در روزهای غم و شادیست. در شرایطی که به دلیل فاصله‌گذاری اجتماعی امکان حضور در مراسم‌های مختلف برای رساندن پیام تسلیت و تبریک خود به عزیزانمان را نداریم، سفارش و ارسال استند به صورت دیجیتال از طریق «پیام همدلی محک» راهی برای نزدیکی دل‌ها در این روزهاست. با این روش علاوه بر همدلی تو روزهای سخت در مسیر سلامتی کودکان محک هم سهیم باشید.

«پیام همدلی محک» مناسب چه کسانی است؟

پیام تسلیت

سال‌هاست محک استند تسلیت خود را به عنوان راهی برای همدردی با عزیزان در روزهای سخت به سلامتی کودکان مبتلا به سرطان پیوند زده است. در این سال‌ها یاوران محک در استان‌های تهران و البرز با سفارش استند تسلیت و ارسال آن به مساجد و مراسم ترحیم، همدلی با عزیزانشان را به حس خوب کمک به همنوع پیوند زده‌اند. اینک «پیام همدلی محک» در روزهایی که باید فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنیم و حتی در آینده‌ای که سلامتی به جهانمان برگردد روشی است که ادامه این همدلی نوع‌دوستانه را بدون محدودیت زمان و مکان و به صورت آنلاین ممکن می‌کند.

پیام تبریک

سال‌هاست که نیکوکاران محک در روزهای شاد زندگی خود و عزیزانشان، با سفارش استند تبریک، جشن و شادمانی خود را به نیت خیر سلامتی کودکان مبتلا به سرطان پیوند می‌زنند تا شادی‌شان دوچندان شود. «پیام همدلی محک» راهی جدید است تا بتوانیم در هر لحظه و هر جایی به صورت آنلاین در لحظات شاد خود و عزیزانمان نجات‌بخش کودکان مبتلا به سرطان محک باشیم.
preview
مراحل سفارش

۱ورود به «پیام همدلی محک»

۲انتخاب نوع پیام (تبریک یا تسلیت)

۳ورود اطلاعات فرستنده و گیرنده پیام

۴پرداخت هزینه و ارسال پیام

مزایای استفاده از پلتفرم

امکان همدلی از راه دور با حفظ فاصله گذاری اجتماعی

با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حفظ سلامتی خود با گذراندن چند مرحله ساده بدون محدودیت زمانی و مکانی می‌توانید پیام تبریک یا تسلیت خود را به عزیزانتان ارسال کنید.

پیوند همدلی با کمک به کودکان مبتلا به سرطان

علاوه بر اینکه پیام همدلی خود را در روزهای شیرین و تلخ به عزیزانتان می‌رسانید و آنها را تنها نمی‌گذارید، در تأمین هزینه دارو و درمان بیش از ۱۹ هزار کودک مبتلا به سرطان در حال درمان سهیم می‌شوید.

ارسال پیام همدلی از طریق سه روش پیامک، واتس‌اپ و ایمیل

شما می‌توانید پیام تبریک و یا تسلیت خود را با انتخاب یکی از سه روش تعریف شده در «پیام همدلی محک» برای عزیزانتان ارسال کنید.

پیام همدلی محک از زبان شما

جناب آقای روحی

در این شرایطی که کاری از دستمون برای صاحب عزا بر نمیاد ونمی تونیم در کنارشون حضور داشته باشیم سفارش پیام همدلی راهیه که می تونه آرامشی برای گیرنده پیام داشته باشه و ثواب کمک به هم نوع رو هم در برداره

سرکار خانم رزاقی

همیشه استند سفارش می دادم ولی با این شرایط فعلی انتخاب خوبیه

سرکار خانم جعفری

قیمت استند زیاده و وقتی دلتون می خواد کاری برای تسلی بستگان و دوستان انجام بدید پیام همدلی قیمت مناسبی داره

سرکار خانم ایرانی

من خیلی وقته با محک همکاری دارم و تست کرونام مثبت شده و نمی تونستم جایی حضور داشته باشم به نظرم این پیام در این شرایط خیلی خوب بود. به همه همکارانم هم پیشنهاد این پیام و دادم.

سرکار خانم نوری

خیلی راحت و در دسترس بود و در این شرایط انتخاب مناسبیه متن تسلیت کاملا پیام و می رسونه همچنین فیدبک مثبتی از گیرنده پیام گرفتم.
تجربه و پیام خود را برای ما بفرستید

سوالات متداول

لطفا من را برای استفاده از پیام همدلی محک و آشنایی با مراحل ارسال استند دیجیتال راهنمایی کنید؟
برای دریافت راهنمایی کامل، ویدئویی تهیه کردیم که شما نیکوکار عزیز می‌توانید از طریق این لینک آن را مشاهده کنید.
آیا دوست من متوجه می‌شود که این پیام به نفع کودکان مبتلا به سرطان تهیه شده است؟
بله، در تصویر ارسالی لوگوی محک دیده خواهد شد و اگر متن پیشنهادی محک را انتخاب کنید، در آنجا نیز به موضوع گره خوردن این اقدام خیر به سلامتی کودکان محک اشاره شده است. همچنین در صورتی که پیامک و یا ایمیل را به عنوان روش ارسال پیامتان انتخاب کنید، پیام شما از سرشماره پیامک و ایمیل رسمی محک ارسال خواهد شد.
آیا همه هزینه صرف حمایت از کودکان محک می‌شود؟
پیام همدلی محک روشی جدید برای نزدیکی دل‌هاست که یکی از راه‌های کمک به کودکان مبتلا سرطان است. تمامی عواید حاصل از ارسال پیام‌های تبریک و تسلیت شما عزیزان صرف تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک در مسیر سخت مبارزه با بیماری خواهد شد.
به چند نفر می‌توانم پیام خود را ارسال کنم؟
هر پیام برای حداکثر ۲ شماره موبایل از طریق پیامک و واتساپ و برای حداکثر ۱۰ نفر در ایمیل می‌تواند ارسال شود.
نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟با ما تماس بگیرید
۰۲۱ - ۲۳۵۴۰با ما تماس بگیرید

لطفا نوع پیام خود را انتخاب کنید

Hamdeli

پیام همدلی محک

فاصله گذاری اجتماعی همه ما را از عزیزانمان دور کرده است. اما این دوری نباید دلیلی برای پایان همدلی‌ها باشد. در این شرایط سخت هم می‌توانیم صدای همدلی‌مان را به آنها برسانیم.
پیام همدلی محک فضایی برای همراهی با عزیزانمان در لحظات شادی و غم است و در این روزهای سخت که باید برای حفظ سلامتی از هم دور بمانیم، روش جدیدی است تا مهرمان را به آنهایی که دوستشان داریم برسانیم و در تأمین هزینه دارو و درمان کودکان محک سهیم باشیم.
با سفارش و ارسال پیام تبریک و تسلیت از طریق پیام همدلی محک به‌ صورت آنلاین (ایمیل، واتس‌اپ و پیامک)، همراهی با عزیزانمان را به نجات زندگی کودکان مبتلا به سرطان پیوند بزنیم.